Wyszukiwanie obrazem – definicja

Wyszukiwanie obrazem to technika, która pozwala użytkownikom na wyszukiwanie informacji na temat określonych obrazów. Użytkownicy wysyłają obraz do wyszukiwarki, która wykorzystuje technologię rozpoznawania obrazu, aby znaleźć odpowiednie wyniki.


Google Szukanie Obrazem

Google Szukanie Obrazem to jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek obrazów, która pozwala użytkownikom wyszukiwać obrazy zarówno z Internetu, jak i z ich własnych komputerów. Użytkownicy mogą wyszukiwać obrazy poprzez wprowadzenie słów kluczowych lub przesłanie obrazu do wyszukiwarki.

Podobne wyszukiwania Google

Podobne wyszukiwania to funkcja w Google, która wyświetla sugestie związane z wprowadzonym przez użytkownika zapytaniem. Wyszukiwania podobne są wyświetlane pod głównym zapytaniem i mogą pomóc użytkownikowi znaleźć dodatkowe informacje lub rozszerzyć swoje wyszukiwanie. Wyszukiwania podobne są generowane przez algorytm Google, który analizuje popularność i związki między różnymi zapytaniami. Służą one do pomocy użytkownikom w znalezieniu dodatkowych, podobnych zapytań, które mogą być dla nich przydatne.

Wyszukiwanie obrazem na iPhone’ie

Wyszukiwanie obrazem na iPhone’ie jest bardzo proste. Aplikacja Google Grafika pozwala użytkownikom wyszukiwać obrazy poprzez przesłanie zdjęcia lub wprowadzenie słów kluczowych. Xiaomi również oferuje wyszukiwanie obrazem, które jest dostępne w aplikacji Mi Image Search.

Yandex, a funkcja: wyszukiwanie obrazem

Yandex oferuje również wyszukiwanie obrazem, które jest dostępne w aplikacji Yandex.Fotki. Użytkownicy mogą wyszukiwać obrazy poprzez przesłanie zdjęcia lub wprowadzenie słów kluczowych.

Google grafika na iOS

Google Grafika wyszukiwanie obrazem jest dostępne również na urządzeniach z systemem iOS. Użytkownicy mogą wyszukiwać obrazy poprzez przesłanie zdjęcia lub wprowadzenie słów kluczowych.

Wyszukiwanie zdjęć w Internecie

Jeśli szukasz zdjęć w Internecie, wyszukiwarka obrazów może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wyszukiwarki obrazów oferują szybki i łatwy sposób na znalezienie odpowiednich obrazów.

Data ostatniej modyfikacji:

2022-12-27
5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)