Dysk Google – definicja

to usługa firmy Google, która umożliwia przechowywanie plików w chmurze oraz udostępnianie ich innym osobom. Prawidłowa nazwa usługi to Google Drive

Google dysk

Google Drive, bo tak naprawdę nazywa się ta usługa, jest darmowa dla użytkowników posiadających konto Google. W ramach darmowego konta użytkownik otrzymuje 15 GB miejsca na pliki. Możliwe jest także zakupienie większego pakietu miejsca, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Bezpiecznie przechowuj swoje dane w chmurze

Aby korzystać z Google Dysku, należy zalogować się na swoje konto Google i przejść do zakładki Mój Dysk. Tam można dodawać nowe pliki, tworzyć foldery, a także udostępniać pliki innym osobom.

Mój Dysk Google: Łatwy dostęp do Twoich plików

Google Dysk nie jest jedyną usługą tego typu dostępną na rynku. Konkurencją dla niego jest na przykład OneDrive od Microsoftu czy iCloud od Apple. W przeciwieństwie do nich, Google Dysk jest dostępny zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Chmura Google: Przechowuj pliki bezpiecznie i wygodnie

Chmura Google jest usługą oferowaną przez Google, która pozwala Ci przechowywać wszystkie swoje pliki w chmurze. Chmura Google umożliwia bezpieczne i wygodne przechowywanie plików, a także udostępnianie ich innym użytkownikom. Oznacza to, że możesz łatwo i szybko udostępniać innym pliki, bez obawy o to, że Twoje dane zostaną utracone.

Zdjęcia Google: Przechowuj i udostępniaj swoje zdjęcia

Jeśli chcesz przechowywać i udostępniać swoje zdjęcia, możesz skorzystać z usługi zdjęć Google. Usługa zdjęć Google pozwala Ci przechowywać i udostępniać swoje zdjęcia bezpiecznie i wygodnie. Możesz również udostępniać swoje zdjęcia innym użytkownikom w jednym kliknięciu.

Dysk Google Pobierz: Pobierz aplikację i zacznij korzystać z Dysku Google

Aby skorzystać z Dysku Google, musisz najpierw pobrać aplikację. Aplikacja Dysku Google pozwala Ci przechowywać wszystkie swoje pliki w chmurze, dostępne z dowolnego miejsca za pośrednictwem komputera, smartfona lub tabletu. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich systemów operacyjnych, w tym Windows, Mac, Android i iOS.

Google One: Wybierz swój plan i korzystaj z Dysku Google

Jeśli chcesz korzystać z Dysku Google, możesz wybrać plan Google One. Plan Google One oferuje różne poziomy przestrzeni dyskowej, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni plan dla swoich potrzeb. Możesz również uzyskać dostęp do wielu dodatkowych usług, w tym usługi wsparcia technicznego, za pośrednictwem planu Google One.

Przydatne linki.

Jeśli chcesz korzystać lub tylko sprawdzić jakie korzyści daję usługa Google Drive, skorzystaj z tych linków:

Data ostatniej modyfikacji: 2022-12-27
4,8 out of 5 stars (based on 5 reviews)